APARTAMENTY LIVIGO

Livigo to dwukondygnacyjne apartamenty, o powierzchni od 177,7 m² do 218,8 m², ulokowane w trzech segmentach. Do trzech dolnych apartamentów przynależą ogródki i balkony, zaś panoramiczne tarasy do górnych.

Ponieważ naszym celem jest spełnienie Państwa marzeń oferujemy możliwość aranżacji pomieszczeń zgodnie z Waszymi wytycznymi. Dajemy Państwu możliwość dopasowania wielkości i ilość pokoi do własnych potrzeb życiowych.

zobacz więcej

APARTAMENTY Z TARASAMI

Apartamenty Livigo nie tylko wyjątkowy projekt architektoniczny, funkcjonalne wnętrza, ale także odpowiednia forma i aranżacja tarasów. Są on częścią apartamentów na górnych kondygnacjach. Przy wyjściu z mieszkania na taras zaprojektowaliśmy estetyczne pergole ze składanym dachem z tkaniny. Naszym zdaniem są one niezwykle istotne z racji poprawy funkcji użytkowej tarasu. Pergole mają tę zaletę, że w słoneczne dni można je zwinąć i grzać się w promieniach słońca. Schronimy się też pod nią z kawą podczas pochmurnej pogody. Osłoni przed drobnym deszczem czy lekką morską bryzą.

zobacz więcej

APARTAMENTY Z OGRÓDKAMI

Ogródki na poziomie -1 przynależą do apartamentów w dolnej kondygnacji budynku. Zaprojektowaliśmy na wyższym poziomie przestrzeń sypialną, zaś na niższym kuchnię oraz salon. Widok z niego przez duże okno rozpościera się na przynależny ogródek.

zobacz więcej

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Apartamenty Livigo położone są w atrakcyjnym miejscu w Redłowie. To jedna z nielicznych gdyńskich dzielnic, która styka się bezpośrednio z pasem nadmorskim. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. To unikalny i sławny z obrazów marynistycznych fragment stromego brzegu morskiego, gdzie u podnóża biegnie romantyczna trasa spacerowa. Łączy ona Gdynię z Sopotem.

czytaj więcej